03-307 Warszawa, ul. Wojciecha Gersona 9

(22) 88 4 6660 biuro@aquatal.pl

Kawa

aquatalcoffee

Od ponad trzech lat jesteśmy obecni na polskim rynku, oferujemy Państwu rozwiązania dotyczące dystrybucji wody pitnej dla gospodarstw domowych, biur, hoteli oraz restauracji. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów poszerzamy obecnie nasz asortyment. Obecnie rozpoczęliśmy współpracę z palarnią kawy Pro-Roast, czerpiąc z ich doświadczenia w pozyskiwaniu oraz przygotowaniu najwyższej jakości kawy pragniemy zaproponować Państwu mieszanki kawy ze starannie dobranych i wyselekcjonowanych ziaren Arabici i Robusty. Mamy nadzieję, że nasza oferta trafi w Państwa gusta.pro

Chcąc utrzymać najwyższe standardy,pragniemy przedstawić Państwu najwyższej jakość produkty oraz by nasze usługi spełniły wymagania najbardziej wymagających klientów.

 


 

Wysoka jakość produktów Pro-Roast została osiągnięta dzięki tradycyjnej technologii produkcji i własnym recepturom. Nie skupiając się na masowej produkcji, jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość każdego ziarenka kawy. 

 

Podróżujemy po świecie, aby odkrywać co raz to nowe plantacje, stale rozszerzać asortyment oraz wzbogacać nasze doświadczenie.


NASZA OFERTA

Classic. Blend 50% Arabica, 50% Robusta

Mieszanka starannie wyselekcjonowanych ziaren Arabiki i Robusty, tworząca idealne włoskie espresso. Kawa dla klientów, którzy cenią sobie mocny smak i bogaty aromat. Ziarno jest wypalone nieco mocniej co gwarantuje całkowity brak kwasowości, skoncentrowane body i puszysta creme. Blend dla każdego, kto ceni w kawie moc, która stawia na nogi. Idealna do espresso i kaw mlecznych.

kawa1

Premium. Blend 70% Arabica, 30% Robusta

Idealnie zbalansowana mieszanka, skomponowana z wyselekcjonowanych ziaren najlepszej Brazylijskiej Arabiki z domieszką Indyjskiej Robusty. Powolny i łagodny proces palenia nadaja mieszance w pełni wyrazisty charakter i pełne body. Kawa o wyczuwalnych w smaku nutach czekolady i karmelu z delikatnym urzekającym orzechowym aromatem. Idealna do espresso i kaw mlecznych.

kawa2

Prestige 100% Arabica

Najlepsza mieszanka Pro-Roast, skomponawana z jednorodnych ziaren Arabici pochodzących z Brazylii z regionów: Santos i Mogiana z domieszką szlachetnej Arabici z Rwandy z regionu Shenga. Kawa charakteryzuje się złożonym, bogatym aromatem z wyczuwalną nutą orzecha laskowego, z lekkim posmakiem cytrynowym.. Dedykowana dla prawdziwych smakoszy, którzy cenią sobie najwyższą jakość i delikatność Arabiki.

kawa3