03-307 Warszawa, ul. Wojciecha Gersona 9

(22) 88 4 6660 biuro@aquatal.pl

Morion

 

MIRION – filtr kuchenny z mineraliuzatrorem


 

Najnowsze osiągnięcie w dziedzinie systemów oczyszczania wody pitnej. Idealne rozwiązanie dla najbardziej wybrednych smakoszy. Doskonały filtr kuchenny dla całej rodziny.

Morion to efekt olbrzymiego postępu technologicznego w zakresie oczyszczania wody pitnej. Przy zachowaniu maksymalnie wysokiej wydajności jest on w stanie spełnić oczekiwania i zaspokoić “zapotrzebowanie na wodę” nawet dużej rodziny. Morion jest zgrabniejszy i bardziej kompaktowy, a przy tym znacznie skuteczniejszy niż tradycyjne filtry odwróconej osmozy.

Z filtrem MORION łatwo uzyskasz krystalicznie czystą i świeżą wodę w bardzo niskiej cenie.

morion

 

 

TWOJA WODA 

water-drop

Filtr Morion pozwala na uzyskanie wody tak czystej i smacznej jak wysokiej jakości woda mineralna. Proces odwróconej osmozy zmiękcza wodę i usuwa z niej praktycznie wszystkie zanieczyszczenia (m. in. chlor, ołów, nbakterie, wirusy, lamblie). Woda przefiltrowana przez AQUAPHOR Morion staje się zdrowsza i zyskuje wyjątkowy smak. Odkryj prawdziwy smak swojej ulubionej kawy bądź herbaty z wodą przefiltrowaną filtrem Morion.

BEZPIECZNIE PRZEFITROWANA WODA

shield114

Przechowywana w zbiorniku czysta woda stanowi idealne środowisko do rozmnażania się bakterii. Aby powstrzymać ten proces i nie dopuścić do rozwoju bakterii, Morion jest wyposażony w najnowocześniejszy wkład po- filtracyjny o właściwościach bakteriobójczych. Powstrzymuje on wszelkie zanieczyszczenia o wielkości do 0.1 mikrona (m.in. bakterie i lamblie). Twoja woda jest czysta, świeża i bezpieczna nawet dla dzieci i alergików.

BEZPIECZNE MATERIAŁY I WYJĄTKOWY DESING

jewelry5

Wszystkie elementy Moriona wykonane są z wysokiej jakości materiałów klasy spożywczej, przyjaznych środowisku, wyprodukowanych w sposób ekologiczny. Filtr jest zaprojektowany do pracy przy ciśnieniu wody z wodociągu od 2 do 6 atm oraz przy krótkoterminowych wzrostach ciśnienia, może wytrzymać nawet do 21 atm.


 

 

WYJĄTKOWA KOMPATYBILNOŚĆ

Dzięki wbudowanemu w filtr zbiornikowi na wodę, Morion zajmuje o połowę mniej miejsca niż tradycyjne filtry odwróconej osmozy. Filtr jest wystarczająco mały, by mógł bez problemu zmieścić się pod Twoim zlewozmywakiem. Mieszkanie w małym bądź starym domu, czy mieszkaniu przestało być usprawiedliwieniem do tego, by pić wodę złej jakości. Zasługujesz na to, co najlepsze.

MORION KOMPATYBILNOŚĆ

 


 

 

 OSZCZEDNOSC WODY MORION

 

ZAOSZCZĘDZISZ DO 50% WODY

Dzięki wydajnej membranie zbiornika kumulacyjnego oraz zastosowanej w systemie filtrującym automatyce, stosunek wody drenażowej do przefiltrowanej wynosi 4:1 bez względu na ilość wody w zbiorniku i ciśnienie wody w wodociągu. W przypadku tradycyjnych filtrów odwróconej osmozy ten stosunek waha się pomiędzy 10 a 15 przy ciśnieniu ok. 3 atmosfer i rośnie aż do całkowitego wypełnienia zbiornika. Zakładając, że jednorazowo zazwyczaj zużywamy nie więcej niż 1-2 litry przefiltrowanej wody.
Morion pozwala zaoszczędzić do 50% albo 9000 litrów wody rocznie.


 

WYDAJNY ZBIORNIK NA WODĘ – PRACUJE OD 2 + ATM

Morion wyposażony jest w zbiornik kumulacyjny na wodę, w którym nie ma dodatkowego ciśnienia dla przefiltrowanej wody. Umożliwia to efektywne użytkowanie filtra nawet przy ciśnieniu wody tak niskim jak 2 atm., bez potrzeby stosowania dodatkowej pompki. Zbiornik może być wypełniony oczyszczoną wodą w ciągu zaledwie 1 godziny przy najniższym ciśnieniu roboczym.

 ZBIORNIK NA WODĘ MORION


CERTYFIKATY MORION

CERTYFIKAT MORION


ŁATWA OBSŁUGA I EKSPLOATACJA

Wkłady są łatwo wymienialne. Wystarczy nacisnąć przycisk umieszczony w korpusie, a następnie wypiąć zużyty wkład i wpiąć nowy. To proste i solidne rozwiązanie pomoże Ci szybko i samodzielnie wymienić wkład. Zbiornik na wodę w filtrze Morion jest tak zaprojektowany, aby zapewnić łatwy dostęp do wszystkich elementów filtra podczas przeglądów technicznych. Membrana może być wymieniana w całości – nie ma potrzeby wymiany całego zbiornika.

WYMIENNE WKŁĄDY NA DŁUŻEJ

W procesie filtracji wstępnej w Morionie biorą udział dwa wkłady filtrujące, które oczyszczają całą wodę, przepływającą przez filtr, nawet tą, która trafia później do drenażu. Dzięki efektywnej pracy Moriona, mniejsza ilość wody jest filtrowana przez wkłady filtrowania wstępnego, co przedłuża ich żywotność i pozwala zaoszczędzić pieniądze.